Начало » Новини » Новинa
Актуално
ФК „Ботев”- Болярово зае четвърто място в класирането след победа

19 Октомври 2015

ФК „Ботев"- Болярово зае четвърто място в класирането след победа над „Тракиец" - Кукорево

Лора Величкова

Четвърто място във временното класиране зае ФК „Ботев" - Болярово след поредната си победа. Като гости на ФК „Тракиец", боляровци отбелязаха три попадения, докато домакините останаха едва с един гол.

Резултатът откри голмайсторът на боляровци Григор Петров в двадесетата минута, а минути след това младият Димитър Станков отбеляза второ попадение, с което затвърди резултатът с 0:2 на полувремето.

През второто полувреме отново Димитър Станков отбеляза последния гол за боляровци, минута след него изненадващо попадение имаха и гостите. Така футболния двубой на стадиона в село Кукорево завърши 1:3.

Поредната победа на боляровци ги изкачи на четвърта позиция във временното класиране. Те са с дванадесет точки и 23-17 голова разлика. Само три точки ги делят от третите - ФК „Бакаджик" - с. Войника. Може би точно тях ще вземат като домакини на  стадиона в град Болярово на 24 октомври.